Sesja zdjęciowa jesienna – Wrocław i okolice

Jesienna Magia Rodzinnych Chwil

Zapraszamy Was na niezapomnianą przygodę w urokliwym parku i przepięknych miejscach w pobliżu waszego zamieszkania, gdzie jesień rozwija swoje najwspanialsze barwy. To idealna pora na stworzenie wspomnień, które zostaną z Wami na zawsze.

Dlaczego Jesień?

Jesień jest porą roku, kiedy przyroda oferuje nam niepowtarzalny spektakl kolorów i świateł. To idealny moment na stworzenie magicznych fotografii rodzinnych. Złote liście, ciepłe odcienie, i miękkie światło słońca tworzą niesamowitą atmosferę, która daje zdjęciom głębię i emocje.

Jak To Działa:

Nasze sesje rodzinne jesienne odbywają się w jednym z uroczych parków w pobliżu Waszego domu. Możemy dostosować lokalizację, aby była dla Was wygodna i wyjątkowa. Sesje trwają zazwyczaj od 30 min do 1 godziny, co daje Wam czas na swobodne relaksowanie się przed obiektywem.

Wspomnienia, Które Będziecie Cenić:

Naszym celem jest uchwycenie Waszej rodziny w naturalny sposób, tak abyście czuli się swobodnie i komfortowo. Chcemy, abyście mogli cieszyć się chwilami radości, miłości i wspólnego spędzania czasu. To sesja, podczas której tworzymy nie tylko piękne zdjęcia, ale także wspomnienia na całe życie.

Dlaczego Wybrać Nas?

Doświadczenie w branży ponad 20 lat, praca przy sesjach szkolnych , wiele chwil spędzonych z rodzinami to wiele nieprzewidzianych sytuacji . Dostosowuję się do sytuacji obserwując i dbając miłą atmosferę. Każda rodzina jest wyjątkowa 😊

Rezerwacje terminów:

Najlepiej sesje zarezerwować w 2 tygodniowym wyprzedzeniem. Sezon na sesje jesienne zaczyna się od 15 września do końca Października . W tym okresie mamy przepiękną Polską jesień.
Jesień jest krótka, a chwile z rodziną są bezcenne. Nie przegapcie okazji, aby uwiecznić te piękne chwile. Skontaktujcie się z nami, aby zarezerwować swoją sesję jesiennej magii i stworzyć wspomnienia, które będziecie kochać przez całe życie.
Najlepsza godzina na sesję to około 2h przed zachodem słońca, wtedy słońce jest nisko i przepięknie prześwituje przez kolorowe liście, tworząc magiczną atmosferę.
Czekamy na Wasze zgłoszenia i nie możemy się doczekać, aby stworzyć razem z Wami wyjątkowe fotografie rodzinne.

Proponuję 3 pakiety sesji jesiennej : Cennik sesji jesiennych

Pakiet 1: cena 250 zł ( 5 finalnych zdjęć + zdjęcia wywołane 15x23cm )
Pakiet 2 cena 400 zł ( 15 najlepszych ujęć + zdjęcia wywołane 15x23cm )
Pakiet 3 cena 600 zł ( 25 najlepszych ujęć + zdjęcia wywołane 15x23cm + mini album)