Sesja rodzinna

Sesja rodzinna lub ciążowa w studio charakteryzuje się ponadczasowością . Sesja może być bogata w scenografię jak i być minimalistyczna . Nie przeszkodzi nam w wykonaniu takiej sesji pogoda a nawet brak prądu 🙂. Niezwykłe sesje studyjne, w których możemy zaplanować kolorystykę wprost pod wystrój waszego przytulnego mieszkania czy domku .

slide 1
Image Slide 2
Image Slide 1
Image Slide 3
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Sesja noworodkowa w studio lub domu .

Sesja rodzinna lub ciążowa w domu lub plenerze w pięknych miejscach plenerowych jak i Waszych wspaniałych domach. Zdjęcia spontaniczne podczas zabawy z dzieciakami lub pozowane fotografie, to wspaniała pamiątka i będzie Was ta chwila cieszyć przez wiele lat wspominając wiek zachowanie , spojrzenia czy spontaniczne zachowania lub minki .

Fotograf na komunię – komunia to wyjątkowy czas, zdjęć z tego okresu nie da się powtórzyć. Warto uwiecznić te wspaniałe chwile na zdjęciach. Jako fotograf posiadam zezwolenie z Kurii Wrocławskiej na rejestrowanie fotograficzne jak i filmowe uroczystości kościelnych. Wykonuję sesje rodzinne jak i komunijne od 15 lat. Obsługuję komunie grupowe jak i zlecenia indywidualnych klientów.

Sesja ciążowa to niezwykła  pamiątka dla kobiety w tym ważnym i niezapomnianym czasie, jakim jest okres ciąży.  Zdjęcia mogę wykonać we własnym studio , plenerze lub Waszym domu . Sesje studyjne charakteryzują się minimalistycznym wystrojem i niepowtarzalnym stylem.   W fotografii ciążowej oddaję wszystkie piękne emocje, jakie towarzyszą kobietom oczekującym na swój skarb.

Sesja świąteczna – Piękne, klimatyczne zdjęcia wykonane w bajkowym klimacie. Scenografia to nie tło rozciągane, ale prawdziwe deski . Plan zdjęciowy to 4 m szerokości więc dzieci czują się swobodnie i sesja może być traktowana jak zabawa . Do każdej sesji świątecznej rodzina otrzymuje przepiękny całoroczny kalendarz . Jest możliwość zamówienia dodatkowych egzemplarzy .