Sesja rodzinna

sesja ciążowa Wrocław

Sesja ciążowa Wrocław i okolice

Sesja ciążowa studio, plener oraz dom

Sesje ciążowe wykonuje we Wrocławiu oraz najbliższych okolicach pod Wrocławiem. Czy warto zatrzymać czas kiedy pod serduszkiem jest noszony bobasek ? Jak czytasz ten tekst to już znasz odpowiedź.  Sesje brzuszkowe wykonuje najczęściej  pomiędzy 7-8 miesiącem ciąży, wtedy brzuszek jest widoczny, w tym czasie można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Bardzo fajnie jeżeli na sesji pojawi się też przyszły tatuś. 

Wspólne portrety podczas sesji ciążowej to wspaniała pamiątka nie tylko dla uczestników, ale też dla dzieci 😊. Sesje ciążowe wykonuje w studio, plenerze oraz w domu u klienta, każda z tych sesji ma inny charakter, ale wartość sentymentalna każdej tych sesji wzbudza emocje.  Jak osobiście wolę naturalne zdjęcia za małą głębią ostrości skierowaną główny plan zdjęcia. Do sesji można wykorzystać stroje które posiadamy już w domu, nie trzeba się przebierać w sukienki specjalnie uszyte do sesji. Wystarczy biała  koszula, ogrodniczki, szlafroczek lub zwyczajnie kocyk i można stworzyć coś pięknego i wzruszającego. Serdecznie zapraszam z przyjemnością udzielę konsultacji przed sesją . Cennik sesji zdjęciowych.

Sesja ciążowa Wrocław

Sesja noworodkowa Wrocław 

Sesje noworodkowe w domu oraz studio

Sesja noworodkowa to wydarzenie w słodkim życiu bobaska, które się już nie powtórzy. Dlatego warto przyjechać do studia lub zaprosić fotografa do siebie do domu, aby stworzył na fotografiach swego rodzaju kapsułę czasu. Zdjęcia noworodkowe wykonuje we Wrocławiu oraz najbliższych okolicach. W sesjach jest ważny dla mnie kontakt nowo narodzonego bobaska z rodzicami.

Kiedy na taką sesję warto się wybrać ?

Najlepszym momentem, jest drugi tydzień życia dziecka. Przed każdą sesją noworodkową zadaje pytania i udzielam porad tak, aby sesja przeszła w komfortowych warunkach.

Moim stylem zdjęć, są naturalne zdjęcia, nie zawijam dzieci w kocyki pieluchy i podobne ubranka.  Dziecko naturalnie układamy razem z rodzicami na specjalnym kocyku lub rekwizycie dla niemowlaków. Fotografuję dzieci w objęciach rodziców wykorzystując ciepło bliskości.

Sesja noworodkowa trwa około 1 godzinę i wykonywane, są zdjęcia portretowe dziecka oraz przytulaski z rodzicami. Przed sesją się pytam czy wolą zdjęcia czarno-białe czy może tylko kolorowe.

 

Sesja noworodkowa Wrocław
sesja noworodkowa Wrocław
sesja noworodkowa Wrocław
sesja noworodkowa Wrocław
Sesja noworodkowa Wrocław
sesja rodzinna dom plener
sesja rodzinna dom plener

Sesja rodzinna Wrocław 

Zdjęcia w studio lub plenerze 

Sesje rodzinną dziele na dwie kategorie. Sesja rodzinna w Studio oraz na zdjęcia rodzinne w plenerze . Sesje w studio wykonuję na specjalnie zaaranżowanych powierzchniach,  używam w scenografii udekorowanej w rekwizyty po to aby dzieci dobrze się bawiły i czuły na sesji. Kolejną chyba najczęściej wybieraną przez klientów jest sesja w plenerze. We Wrocławiu jest wiele miejsc gdzie zdjęcia rodzinne można wykonać. Proponuje parki, place zabaw a nawet własne ogrody. Sesję zdjęciową można potraktować jako swego rodzaju rozrywkę a nie jako obowiązek. Bawiąc się i wymyślając zabawy uwieczniamy żywioł, energię i spontaniczność całej rodziny. Oglądając takie zdjęcia po latach, wspominamy zabawę, miejsce no i genialnego fotografa dzięki któremu macie tak wspaniałe fotografie 🙂 

 

sesja rodzinna Wrocław
sesja rodzinna Wrocław
zdjęcia rodzinna w plenerze
Sesja rodzinna Wrocław
Sesja rodzinna Wrocław
Sesja świąteczna Wrocław

Sesja świąteczna Wrocław i okolice 

Sesja świąteczna w studio oraz domu

Magiczne świąteczna dni, czas rodzinnych spotkań, prezentów i niezapomnianych wspomnień.  Sesje świąteczne wykonuje głównie u siebie w studio które mieści się w malowniczej Brzezinie pod Wrocławiem. Scenografię świąteczną aranżuję tak, aby dzieci świetnie bawiły się przy wykonywaniu zdjęć świątecznych. Do dyspozycji mam plan zdjęciowy o szerokości 4m więc dzieci czują się swobodnie i owocuje to wieloma wspaniałymi zdjęciami. Zdjęcia z sesji świątecznej to wspaniały prezent dla najbliższych oraz dekoracja jako zdjęcia ramach czy stronice w albumie na zakończenie roku.  Najlepszym sposobem na wykonanie zdjęć świątecznych swoim pociechom, są sesje szkolne gdzie podczas wydzielonego czasu jest wykonywane zdjęcie klasowe oraz przepiękne portrety świąteczne dzieci. Scenografia jest magiczna i dodatkowo sprawia że dzieci czują nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Cennik zdjęć szkolnych.

Fotograf Komunia Wrocław i okolice

Sesje komunijne Wrocław oraz reportaże komunijne

Komunie obsługuje we Wrocławiu oraz całej Polsce, zaczynając od indywidualnych po zbiorowe w kościołach. Reportaże oraz sesje komunijne wykonuje osobiście a komunie zbiorowe w kościołach realizuję z zaufaną ekipą fotografów oraz operatorów filmowych. Dzień Komunii Świętej to prawie takie małe wesela, rodzina oraz najbliżsi przybywają licznie na uroczystość z daleka i bliska. Jest to idealny moment na zrobienie zdjęć całej rodzinie. Wykonuję sesje komunijne we Wrocławiu i okolicach w parkach oraz studio. Rezerwację terminu najlepiej dokonywać w momencie kiedy mamy już wybraną restaurację, lub jeżeli przyjęcie odbywa się we własnym ogrodzie, to 6 miesięcy przed Komunią Świętą. 

 

Fotograf komunia Wrocław
sesja komunijna Wrocław
Fotograf komunia Wrocław
Fotograf komunia Wrocław
Fotograf Komunia Wrocław
Komunia Święta Wrocław