Fotograf na komunię Wrocław i okolice

Zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej Wrocław i okolice.

Komunia Święta jest to niezwykłe wydarzenie dla dziecka, ale też dla rodziny. Próby w kościele, wielogodzinne przygotowania do ceremonii, aby wypaść dobrze. Oczekiwanie na prezenty. Wspólny obiad komunijny w restauracji z rodziną, sprawiają, że w tym dniu jest wiele wspaniałych chwil. Dlatego Fotograf na Komunię jest idealnym rozwiązaniem. Uchwycone niezapomniane momenty profesjonalnym sprzętem fotograficznym będą przywoływać uśmiech.

Komunia Święta w Kościele.

Obsługuje grupowe Komunie Święte we Wrocławiu i najbliższych miejscowościach. Posiadam Certyfikat na wykonywanie zdjęć w obiektach Sakralnych wydane przez Kurię Wrocławską.  Szczegółową ofertę cenową wysyłam po podaniu daty i miejscowości, w której odbywa się Komunia Święta. Ilość fotografów obecna podczas mszy jest uzależniona od  liczebności grupy dzieci. Obsługuję grupy do 200 dzieci przyjmujących  Komunię Świętą.

Jako dodatek proponujemy też nagranie filmu .

Fotograf komunia Wrocław
Fotograf Komunia Wrocław

Sesja komunijna z Rodziną

Rodzinny dom lub restauracja, najczęściej w tych miejscach odbywają się rodzinne zdjęcia komunijne. Wspaniałe dekoracje w bieli,  rodzina ubrana na galowo. To jest ten czas, aby wykonać  zdjęcia komunijne oraz fotografie rodzinne do wspólnego albumu. Podczas sesji wykonuję portrety oraz zdjęcia grupowe z najbliższymi. Na zdjęciach uwiecznione, są też dekoracje.